Haber

Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Üstün Lig’e 2022 FIFA Dünya Kupası nedeniyle verilen arada diğer liglerde müsabakalar devam edecek.

Spor Toto 1. Lig’de 15. hafta maçları yapılacak. TFF 2. Lig’de 16, TFF 3. Lig’de ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak. Bayan Futbol Üstün Ligi ise 6. hafta gayretleriyle sürecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

1. Lig

Bugün:

20.00 Altaş Denizlispor-Bodrumspor (Denizli Atatürk)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

16.00 Dyorex Boluspor-Sakaryaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)

27 Kasım Pazar:

13.30 Pendikspor-Eyüpspor (Pendik)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK-Beyçimento Bandırmaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Göztepe-Altay (Gürsel Aksel)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Altınordu-Manisa FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

14.00 Menemen FK-Batman Petrolspor (Menemen İlçe)

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Bursaspor (Bolluca)

27 Kasım Pazar:

14.00 Bayburt Özel İdare-Esenler Erokspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Sivas Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

14.00 Isparta 32 Spor-Hes İlaç Afyonspor (Isparta Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (11 Nisan)

14.00 Tarsus İdmanyurdu-Ankaraspor (Tarsus İlçe)

Grupta Düzce Cam Düzcespor-Çorum FK maçı Düzce’de meydana gelen sarsıntı nedeniyle ertelendi.

Kırmızı Grup

Yarın:

14.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kocaelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

27 Kasım Pazar:

14.00 1461 Trabzon FK-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Adıyaman FK-Uşakspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Bucaspor 1928 (Karaelmas Kemal Köksal)

14.00 Bitexen Vanspor-Sarıyer (Van Atatürk)

14.00 İskenderunspor-Serik Belediyespor (7 Ocak)

14.00 Diyarbekirspor-Kırşehir FK (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha)

14.00 Fethiyespor-Pazarspor (Fethiye İlçe)

14.00 Weecoins Kırklarelispor-GMG Kastamonuspor (Kırklareli Atatürk)

3. Lig

1. Grup

27 Kasım Pazar:

13.00 Çatalcaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Çatalca İzzettin)

14.00 Amasyaspor FK-Edirnespor (12 Haziran)

14.00 Entegre Solar Elazığspor-Hacettepe 1945 (Elazığ Doğukent)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Dumlupınar)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)

14.00 52 Orduspor-Karşıyaka (Yeni Ordu)

14.00 Belediye Derincespor-1922 Konyaspor (Belediye Derincespor)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Nevşehir Gazi)

14.00 BC Group Ağrı 1970-Yomraspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

2. Grup

27 Kasım Pazar:

14.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Vakfıkebir)

14.00 Ergene Velimeşespor-23 Elazığ FK (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Turgutluspor (Başpınar)

14.00 Kuşadasıspor-Orduspor 1967 (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Alagöz Holding Iğdır FK (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Bayrampaşa-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Bulvarspor-Armoni Alanya Kestelspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

3. Grup

27 Kasım Pazar:

14.00 Kepez Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Artvin Hopaspor-Akhisarspor (Hopa İlçe)

14.00 Siirt Vilayet Özel İdaresi-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Siirt Atatürk)

14.00 Bergama Belediyespor-Osmaniyespor FK (Bergama 14 Eylül)

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri-Muş 1984 Muşspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Malatya Arguvanspor (Dağılgan)

14.00 Fatsa Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Fatsa İlçe)

14.00 Niğde Anadolu FK-Merkür Holding Erbaaspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi)

14.00 Güneş Holding Çankaya FK-Efeler 09 (Osmanlı)

Kadın Futbol Üstün Ligi

A Grubu

27 Kasım Pazar:

12.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Dudullu (Vefa)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Fatih Vatanspor (Şehit Vefa Karakurdu)

14.00 ALG Spor-Hakkarigücü (Batur)

14.00 Hatayspor-Beşiktaş Vodafone (Kırıkhan İlçe)

B Grubu

Yarın:

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Kireçburnu (Osmanlı)

14.00 Fenerbahçe-Ataşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

27 Kasım Pazar:

12.00 Trabzonspor-Konak Belediyespor (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zeytinköy 1 Nolu Saha)

12.00 Galatasaray Petrol Ofisi-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Florya Metin Oktay Tesisleri)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort